Termékkategóriák
Termékeink
ALLEZ-Fencing Női tőr lamé – light – mosható
Értékelés: 0 / 5
Készleten
36.700 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
ALLEZ-NTL-light-
„Veteran Fencing Hungary” póló
Értékelés: 0 / 5
Készleten
6.000 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
ALZ-RK-POLO-12
Z-Fencing nonFIE tőr penge, hegy nélkül
Értékelés: 0 / 5
Készleten
14.000 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
ZF-T-penge-2
Uhlmann-Fencing „World Cup” FIE 800N Plasztron
Értékelés: 0 / 5
Available on backorder
92.000 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
UHlmann-W-J
| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Nem | Férfi, Gyerek, Nő |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
| Vívóruházat típus | Plasztron |
UNIC Fencing FIE MRG tőr penge, hegy nélkül
Értékelés: 0 / 5
Készleten
58.500 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
UNIC-TOR-FIE-0
Favero FA-07 premium csomag, magasítóval és toronylámpákkal
Értékelés: 0 / 5
Készleten
849.000 Ft
Cikkszám:
ALZ-FA07-02
Uhlmann törölköző – Arcra 65×140 cm
Értékelés: 0 / 5
Készleten
9.500 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Cikkszám:
UHL-T
Komplett párbajtőr fegyver, nem FIE pengével LUX (Variálható elemekkel)
Értékelés: 0 / 5
Készleten
85.150 Ft
Cikkszám:
ALZ-PBT-FEGYV5
| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kosárcsatlakozó | Allstar, FWF, Leon Paul, Prieur, Uhlmann |
| Kosár | FWF, Unic |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Penge | Elsior, Leon Paul, Prieur, UNIC-Fencing Arrow, UNIC-Fencing F1 |
| Méret | 0-ás, 3-as, 5-ös |
| Markolat | Belga-Mag Tec, Belga-Prieur, Francia |
| Kosárbetét | Filc, Műanyag |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| FIE | Non FIE |
| Felszereltség | Komplett fegyver |
Allez International Kft.
Rólunk – Allez-Fencing Hungary
Az Allez-Fencing Hungary 2021. október 1-jén indult végleges felállásban, azzal a céllal, hogy új szintre emelje a hazai és nemzetközi vívófelszerelés-kereskedelmet. Cégünk, az Allez International Kft., mára meghatározó szereplővé vált a vívóvilágban: modern termékekkel, innovatív kiszolgálással és saját márkás fejlesztésekkel szolgáljuk ki a sportág minden generációját – a legfiatalabbaktól egészen a veteránokig.
Fegyvermesteri szolgáltatás
A nagy igény ellenére is szeretnénk fenntartani egyedülálló és testreszabott fegyvermesteri szolgáltatásunkat, ennek érdekében új naptárral összekötött időpontfoglalási rendszert vezettünk be.
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK