Szűrés ár szerint
Márka
Size
Felszereltség
Accessories
Keménység
- Kemény (D) 23
- Lágy (S) 2
- Médium (M) 23
Markolat
- Belga 25
- Belga-Mag Tec 2
- Belga-Prieur 1
- Francia 26
Allez hegyvédő
SKU:
ALLEZ-hegyvédő
Rated 0 out of 5
In stock
2.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
| Accessories | Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Műanyag |
Allez kard kosár csatlakozó
SKU:
PRI-KA-K-CSATL
Rated 0 out of 5
In stock
2.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Anyag | Acél, Műanyag |
| Accessories | Kosárcsatlakozó |
| Fegyvernem | Kard |
Allez kard kosár szigetelés
SKU:
PRI-KA-K-SZIG
Rated 0 out of 5
In stock
2.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Accessories | Kosárbetét |
| Fegyvernem | Kard |
Allez kard szigetelt kosár
SKU:
ALL-GU
Rated 0 out of 5
In stock
8.900 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Fegyvernem | Kard |
| Accessories | Kosár |
| Anyag | Acél |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allez tőr kosár csatlakozó
SKU:
AZZ-KA-T-CSATL
Rated 0 out of 5
Available on backorder
2.200 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Accessories | Kosárcsatlakozó |
| Anyag | Acél, Műanyag |
Allez-Fencing kard kosárbetét
SKU:
ALL-GU-041
Rated 0 out of 5
In stock
1.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Colour | Kék, Piros |
| Fegyvernem | Kard |
| Accessories | Kosárbetét |
| Anyag | Filc, Műanyag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allez-Fencing párbajtőr filc kosárbetét
SKU:
ALZ-KB-1
Rated 0 out of 5
In stock
750 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Kosárbetét |
| Anyag | Filc |
Allez-Fencing párbajtőr kosár-97 gr
SKU:
ALZ-KOS-1
Rated 0 out of 5
In stock
4.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Kosár |
| Anyag | Acél |
Allez-Fencing párbajtőr szettvezeték
SKU:
ALZ-P-SZETTVEZ
Rated 0 out of 5
In stock
1.370 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Szettvezeték |
| Anyag | Réz |
Allez-Fencing párbajtőr/tőr belga markolat, szigetelt
SKU:
ALZ-MARK-01
Rated 0 out of 5
In stock
2.800 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Size | L – Kék, M – Citromsárga, S – Narancssárga, XL – Piros, XS – Zöld |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
| Accessories | Markolat |
| Markolat | Belga |
| Anyag | Alumínium |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allez-Fencing párbajtőr/tőr ezüst színű végsúly
SKU:
Allez-POMMEL-01
Rated 0 out of 5
In stock
900 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
| Accessories | Pommel – Végsúly |
| Anyag | Acél |
| Markolat | Francia |
Allez-Fencing tőr kosár
SKU:
Allez-GU-T
Rated 0 out of 5
In stock
2.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | Mini, Normál |
| Anyag | Acél |
| Fegyvernem | Tőr |
| Accessories | Kosár |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK










