Allstar Inox kard Lamé
Rated 0 out of 5
Out of stock
114.800 Ft
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
Allstar-I-PS
| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Nem | Férfi, Gyerek, Nő |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| Fegyvernem | Kard |
| Vívóruházat típus | Lamé |
Allstar UltraLight kard lamé
Rated 0 out of 5
Out of stock
128.000 Ft
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
Allstar-S-L-ul
| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Nem | Férfi, Gyerek, Nő |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 44(F), 46(F), 48(F), 50(F), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 90(F), 94(F), 98(F) |
| Fegyvernem | Kard |
| FIE | FIE |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
| Vívóruházat típus | Lamé |
Negrini HIGH PERFORMANCE Nadrág
Rated 0 out of 5
Out of stock
108.500 Ft
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
NG-HPN
Negrini HIGH PERFORMANCE Plasztron
Rated 0 out of 5
Out of stock
162.500 Ft
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
NG-HPP
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK