Kezdőlap » FWF
1–12 termék, összesen 23 db
Szűrés ár szerint
Védelmi szint
Felszereltség
Kiegészítők
FWF „FIE08” komplett tőr hegy
Cikkszám:
FWF-T-A-HEGY-01-FULL
Értékelés: 0 / 5
Készleten
4.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Acél |
FWF Basic Párbajtőr/Tőr Kesztyű
Cikkszám:
FWF-FKB
Értékelés: 0 / 5
Készleten
12.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 11, 12, 7, 8, 9 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF elektromos tőr kosárbetét
Cikkszám:
FWF-F-A-KB10
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 100 mm, 90 mm |
| Anyag | Filc, Műanyag |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF ezüst elektromos tőr nonFIE penge, hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-TP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
20.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 3-as, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF fejvéd festés
Cikkszám:
FWF-FFV-011
Értékelés: 0 / 5
Készleten
8.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
FWF fejvéd kábel, tőr és kard
Cikkszám:
FWF-FFV-015
Értékelés: 0 / 5
Készleten
3.200 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Tőr |
FWF fejvéd nemzeti színű festés
Cikkszám:
FWF-FFV-010
Értékelés: 0 / 5
Készleten
23.600 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
FWF FIE 1600 N Fejvéd – kivehető bélés csere (tartalék)
Cikkszám:
FWF-FFV-012
Értékelés: 0 / 5
Készleten
15.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
| FIE | FIE |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
FWF FIE 1600 N Tőr Fejvéd
Cikkszám:
FWF-FFV-210
Értékelés: 0 / 5
Készleten
74.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600N TŐR Fejvéd – kivehető béléssel
Cikkszám:
FWF-FFV-301
Értékelés: 0 / 5
Készleten
84.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE BF M tőr FIE penge hegy nélkül, kék
Cikkszám:
FWF-T-BF-FIE-02
Értékelés: 0 / 5
Készleten
54.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE BF tőr penge hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-T-BF-FIE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
54.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| Keménység | |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK