Home page " Uhlmann
Showing 1–12 of 27 results
Szűrés ár szerint
Ruha típus
Vívóruházat típus
- Hónaljvédő 3
- Kesztyű 1
- Nadrág 3
- Plasztron 3
Size
- 0-ás 2
- 0(S) 1
- 1(M) 1
- 10 1
- 10,5 1
- 100 mm 1
- 100(N) 6
- 102(F) 6
- 106(F) 6
- 108(F) 6
- 11 1
- 11,5 1
- 112(F) 6
- 116(F) 6
- 12 1
- 120(F) 6
- 128(gy) 6
- 13 1
- 134(gy) 6
- 140(gy) 6
- 146(gy) 6
- 152(gy) 6
- 158(gy) 6
- 164(gy) 6
- 170(gy) 6
- 2(L) 1
- 3-as 1
- 3(XL) 1
- 34(N) 6
- 36(N) 6
- 38(N) 6
- 40(N) 6
- 42(N) 6
- 44(F) 6
- 44(N) 6
- 46(F) 6
- 46(N) 6
- 48(F) 6
- 48(N) 6
- 5-ös 2
- 50(F) 6
- 50(N) 6
- 52(F) 6
- 54(F) 6
- 56(F) 6
- 58(F) 6
- 6,5 1
- 60(F) 6
- 7 1
- 7,5 1
- 72(N) 6
- 76(N) 6
- 8 1
- 8,5 1
- 80(N) 6
- 84(N) 6
- 88(N) 6
- 9 1
- 9,5 1
- 90(F) 6
- 92(N) 6
- 94(F) 6
- 96(N) 6
- 98(F) 6
- M 2
- L 2
- S 2
- XL 2
- XXL 2
Védelmi szint
Felszereltség
Accessories
- Kosár 2
Keménység
Colour
- Ezüst 1
- Kék 2
- Matt ezüst 2
Uhlmann FIE nadrág „Olympia”
SKU:
UHL-O-P
Rated 0 out of 5
Available on backorder
100.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE nadrág „Royal”
SKU:
UHL-R-P
Rated 0 out of 5
Available on backorder
58.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE nadrág World Cup
SKU:
UHL-WC-P
Rated 0 out of 5
Available on backorder
77.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann kulcstartó
SKU:
UH-KT
Rated 0 out of 5
In stock
2.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Ruha típus | Kulcstartó |
| Colour | Ezüst, Kék |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann Nyakbaakaszthatókulcstartó
SKU:
UH-KTN
Rated 0 out of 5
In stock
1.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Ruha típus | Kulcstartó |
| Colour | Matt ezüst |
Uhlmann Combination „Performer” Párbajtőr/Tőr Kesztyű
SKU:
UHL-KCP
Rated 0 out of 5
In stock
18.400 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE 1600N Tőr Fejvéd
SKU:
UHL-KFV
Rated 0 out of 5
In stock
81.900 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | 0(S), 1(M), 2(L), 3(XL) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE BF D tőr penge, ezüst hegy nélkül
SKU:
Uhlmann-T-BF-FIE-D-kek-h
Rated 0 out of 5
In stock
60.200 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE BF D tőr penge, kék hegy nélkül
SKU:
Uhlmann-T-BF-FIE-D-kek-hegy nélkül
Rated 0 out of 5
In stock
64.800 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE hónaljvédő
SKU:
U-E-FIEH
Rated 0 out of 5
In stock
40.190 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Nem | Férfi, Gyerek, Nő |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Size | L, M, S, XL, XXL |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Hónaljvédő |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE párbajtőr BF kék penge hegy nélkül
SKU:
UHL-PH-BF-FIE-D-2
Rated 0 out of 5
Available on backorder
78.900 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uhlmann FIE párbajtőr BF penge lux heggyel szerelve (MRG)
SKU:
UHL-BF-FIE-M
Rated 0 out of 5
In stock
95.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK