Kezdőlap » Uhlmann
1–12 termék, összesen 27 db
Szűrés ár szerint
Ruha típus
Vívóruházat típus
- Hónaljvédő 3
- Kesztyű 1
- Nadrág 3
- Plasztron 3
Méret
- 0-ás 2
- 0(S) 1
- 1(M) 1
- 10 1
- 10,5 1
- 100 mm 1
- 100(N) 6
- 102(F) 6
- 106(F) 6
- 108(F) 6
- 11 1
- 11,5 1
- 112(F) 6
- 116(F) 6
- 12 1
- 120(F) 6
- 128(gy) 6
- 13 1
- 134(gy) 6
- 140(gy) 6
- 146(gy) 6
- 152(gy) 6
- 158(gy) 6
- 164(gy) 6
- 170(gy) 6
- 2(L) 1
- 3-as 1
- 3(XL) 1
- 34(N) 6
- 36(N) 6
- 38(N) 6
- 40(N) 6
- 42(N) 6
- 44(F) 6
- 44(N) 6
- 46(F) 6
- 46(N) 6
- 48(F) 6
- 48(N) 6
- 5-ös 2
- 50(F) 6
- 50(N) 6
- 52(F) 6
- 54(F) 6
- 56(F) 6
- 58(F) 6
- 6,5 1
- 60(F) 6
- 7 1
- 7,5 1
- 72(N) 6
- 76(N) 6
- 8 1
- 8,5 1
- 80(N) 6
- 84(N) 6
- 88(N) 6
- 9 1
- 9,5 1
- 90(F) 6
- 92(N) 6
- 94(F) 6
- 96(N) 6
- 98(F) 6
- M 2
- L 2
- S 2
- XL 2
- XXL 2
Védelmi szint
Felszereltség
Kiegészítők
- Kosár 2
Keménység
Szín
- Ezüst 1
- Kék 2
- Matt ezüst 2
Uhlmann FIE nadrág „Olympia”
Cikkszám:
UHL-O-P
Értékelés: 0 / 5
Készleten
100.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE nadrág „Royal”
Cikkszám:
UHL-R-P
Értékelés: 0 / 5
Készleten
58.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE nadrág World Cup
Cikkszám:
UHL-WC-P
Értékelés: 0 / 5
Készleten
77.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 100(N), 102(F), 106(F), 108(F), 112(F), 116(F), 120(F), 128(gy), 134(gy), 140(gy), 146(gy), 152(gy), 158(gy), 164(gy), 170(gy), 34(N), 36(N), 38(N), 40(N), 42(N), 44(F), 44(N), 46(F), 46(N), 48(F), 48(N), 50(F), 50(N), 52(F), 54(F), 56(F), 58(F), 60(F), 72(N), 76(N), 80(N), 84(N), 88(N), 90(F), 92(N), 94(F), 96(N), 98(F) |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann kulcstartó
Cikkszám:
UH-KT
Értékelés: 0 / 5
Készleten
2.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Ruha típus | Kulcstartó |
| Szín | Ezüst, Kék |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann Nyakbaakaszthatókulcstartó
Cikkszám:
UH-KTN
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Ruha típus | Kulcstartó |
| Szín | Matt ezüst |
Uhlmann Combination „Performer” Párbajtőr/Tőr Kesztyű
Cikkszám:
UHL-KCP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
18.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann ezüst kard nonFIE penge (S-2000)
Cikkszám:
Uhl-Ks
Értékelés: 0 / 5
Készleten
19.800 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 3-as, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE 1600N Tőr Fejvéd
Cikkszám:
UHL-KFV
Értékelés: 0 / 5
Készleten
81.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0(S), 1(M), 2(L), 3(XL) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE BF D tőr penge, ezüst hegy nélkül
Cikkszám:
Uhlmann-T-BF-FIE-D-kek-h
Értékelés: 0 / 5
Készleten
60.200 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE BF D tőr penge, kék hegy nélkül
Cikkszám:
Uhlmann-T-BF-FIE-D-kek-hegy nélkül
Értékelés: 0 / 5
Készleten
64.800 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE hónaljvédő
Cikkszám:
U-E-FIEH
Értékelés: 0 / 5
Készleten
40.190 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Nem | Férfi, Gyerek, Nő |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | L, M, S, XL, XXL |
| FIE | FIE |
| Vívóruházat típus | Hónaljvédő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE párbajtőr BF kék penge hegy nélkül
Cikkszám:
UHL-PH-BF-FIE-D-2
Értékelés: 0 / 5
Készleten
78.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK