Home page " Webshop " FEGYVEREK ÉS ALKATRÉSZEI " Page 15
Showing 169–180 of 204 results
Szűrés ár szerint
Márka
Size
Felszereltség
Accessories
Keménység
- Kemény (D) 23
- Lágy (S) 2
- Médium (M) 23
Markolat
- Belga 25
- Belga-Mag Tec 2
- Belga-Prieur 1
- Francia 26
UNIC Fencing kard FIE MRG penge
SKU:
UNIC-KARD-FIE
Rated 0 out of 5
In stock
72.400 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | 0-ás, 5-ös |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
UNIC Fencing kard nonFIE penge
SKU:
UNIC-KARD-S
Rated 0 out of 5
In stock
21.900 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | 0-ás, 5-ös |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
UNIC Fencing Olga Kharlan kard FIE MRG penge
SKU:
UNIC-KARD-FIEO
Rated 0 out of 5
In stock
105.300 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
UNIC Fencing tőr penge, hegy nélkül
SKU:
UNIC-TOR-S-0
Rated 0 out of 5
In stock
20.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Unic Matt párbajtőr kosár
SKU:
PRI-UA-K-TITANIUM
Rated 0 out of 5
In stock
5.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Kosár |
| Anyag | Titánium |
Unic Matt tőr kosár
SKU:
tRI-UA-K-TITANIUM
Rated 0 out of 5
In stock
3.700 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Accessories | Kosár |
| Anyag | Titánium |
UNIC-Fencing titánium párbajtőr hegy
SKU:
UNIC-P-HEGY-TITAN
Rated 0 out of 5
In stock
9.200 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Colour | Kék, Lila, Zöld |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Titánium |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
UNIC-Fencing titánium párbajtőr hüvely
SKU:
UNIC-P-barel-TITAN
Rated 0 out of 5
In stock
6.500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Colour | Kék, Lila, Zöld |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Titánium |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Z-Fencing nonFIE tőr penge, hegy nélkül
SKU:
ZF-T-penge-2
Rated 0 out of 5
In stock
14.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | 0-ás, 3-as, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Z-Fencing párbajtőr nonFIE penge, heggyel
SKU:
Z-PPHH
Rated 0 out of 5
In stock
24.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Size | 0-ás, 5-ös |
| Hegy | Z-Fencing |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| FIE | Non FIE |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Z-Fencing tőr penge heggyel szerelve
SKU:
ZFTPH
Rated 0 out of 5
In stock
23.000 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Allez-Fencing párbajtőr műanyag kosárbetét
SKU:
ALZ-KB-2
Rated 0 out of 5
Out of stock
500 Ft| Weight | 0,00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Accessories | Kosárbetét |
| Anyag | Műanyag |
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK










