Kezdőlap » Elsior
1–12 termék, összesen 66 db
A alakú táska piros színben
Cikkszám:
ELS-BG-001/piros
Értékelés: 0 / 5
Készleten
24.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Piros |
| Típus | Hátizsák |
Elsior ezüst elektromos nonFIE tőr penge
Cikkszám:
ELS-TP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
19.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Elsior ezüst elektromos tőr nonFIE penge, heggyel
Cikkszám:
ELS-TPH
Értékelés: 0 / 5
Készleten
28.300 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Elsior ezüst kard nonFIE penge (S-2000)
Cikkszám:
ELS-KP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
19.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Elsior kard kosárbetét
Cikkszám:
ELS-GU-041
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
| Anyag | Filc, Műanyag |
Elsior párbajtőr könnyített kosár
Cikkszám:
ELS-GU-0100
Értékelés: 0 / 5
Készleten
6.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Acél |
Elsior párbajtőr kosárbetét
Cikkszám:
ELS-GU-018
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Anyag | Filc |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
Elsior párbajtőr nonFIE penge, heggyel
Cikkszám:
ELS-PH-FWF-S
Értékelés: 0 / 5
Készleten
30.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| Hegy | FWF |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Elsior párbajtőr nonFIE penge, hegy nélkül
Cikkszám:
ELS-P-S
Értékelés: 0 / 5
Készleten
22.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Elsior tőr elektromos kosárbetét
Cikkszám:
ELS-GU-020
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
| Anyag | Filc, Műanyag |
Elsior tőr gyakorló kosárbetét
Cikkszám:
ELS-GU-031
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
| Anyag | Filc, Műanyag |
Férfi nadrág, 350N
Cikkszám:
ELS-BR-02
Értékelés: 0 / 5
Készleten
23.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | Non FIE |
| Nem | Férfi |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 350N |
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK