Kezdőlap » Uhlmann
Mind a(z) 8 találat megjelenítve
Uhlmann Combination „Performer” Párbajtőr/Tőr Kesztyű
Cikkszám:
UHL-KCP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
18.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE párbajtőr BF kék penge hegy nélkül
Cikkszám:
UHL-PH-BF-FIE-D-2
Értékelés: 0 / 5
Elérhető visszarendeléssel
78.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE párbajtőr BF penge lux heggyel szerelve (MRG)
Cikkszám:
UHL-BF-FIE-M
Értékelés: 0 / 5
Készleten
95.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE párbajtőr BF kék penge húzott (MRG)
Cikkszám:
UHL-BF-FIE-D
Értékelés: 0 / 5
Készleten
90.683 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann FIE párbajtőr BFpenge hegy nélkül
Cikkszám:
UHL-BF-FIE--2
Értékelés: 0 / 5
Készleten
82.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Kemény (D), Médium (M) |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann Max Heinzer kosár
Cikkszám:
Uhlmann-mhk
Értékelés: 0 / 5
Elérhető visszarendeléssel
8.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Alumínium |
Uhlmann párbajtőr Penge nonFIE, hegy nélkül
Cikkszám:
UHL-P-B-0
Értékelés: 0 / 5
Készleten
22.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann-UN FIE párbajtőr MRG penge hegy nélkül
Cikkszám:
UHL-Folo-FIE-MRG
Értékelés: 0 / 5
Elérhető visszarendeléssel
79.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Keménység | Médium (M) |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK