Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF KOMPLETT FELSZERELÉS Gyermekek részére
Cikkszám:
FWF-GY-SZETT-06
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
273.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
FWF komplett gyermek vívófelszerelés
Cikkszám:
FWF-GY-KOMPL1
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
203.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kiszerelés | 1 |
FWF Női kard lamé
Cikkszám:
FWF-NKL
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
83.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 |
| Nem | Nő |
| Fegyvernem | Kard |
| Vívóruházat típus | Lamé |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF női mellvédő
Cikkszám:
FWF-NM
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
13.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Vívóruházat típus | Mellvédő |
FWF Női tőr lamé
Cikkszám:
FWF-NTL
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
51.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Nem | Nő |
| Vívóruházat típus | Lamé |
FWF párbajtőr testvezeték-Classic
Cikkszám:
FWF-WI-002
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
7.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | Non FIE |
| Típus | Párbajtőr |
FWF színes Tőr testvezeték
Cikkszám:
FWF-WI-004
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
7.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | Non FIE |
| Típus | Tőr |
FWF ujjatlan mesterkabát
Cikkszám:
FWF-MK-ULAN
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
34.690 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK