Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF All-In-One gurulós táska
Cikkszám:
FWF-BG-004
Értékelés: 0 / 5
Készleten
86.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Típus | Gurulós |
FWF Alu könnyített párbajtőr kosár 1,0 mm
Cikkszám:
FWF-F-A-K2
Értékelés: 0 / 5
Készleten
5.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Alumínium |
FWF Alu mini párbajtőr kosár
Cikkszám:
FWF-F-A-Kmini
Értékelés: 0 / 5
Készleten
5.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Alumínium |
FWF Alu párbajtőr kosár 1,5 mm
Cikkszám:
FWF-F-A-K1
Értékelés: 0 / 5
Készleten
5.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Alumínium |
FWF átlátszó fejű kard testvezeték-FIE standard
Cikkszám:
FWF-WI-003
Értékelés: 0 / 5
Készleten
15.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | FIE |
| Típus | Kard |
FWF átlátszó tőr testvezeték-FIE standard
Cikkszám:
FWF-WI-005
Értékelés: 0 / 5
Készleten
13.600 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | FIE |
| Típus | Tőr |
FWF Basic Párbajtőr/Tőr Kesztyű
Cikkszám:
FWF-FKB
Értékelés: 0 / 5
Készleten
12.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Kéz | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 11, 12, 7, 8, 9 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF csavarozás segítő
Cikkszám:
FWF-P-A-CSAVS
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.600 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Műanyag |
FWF elektromos tőr kosárbetét
Cikkszám:
FWF-F-A-KB10
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 100 mm, 90 mm |
| Anyag | Filc, Műanyag |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF ezüst elektromos tőr nonFIE penge, hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-TP
Értékelés: 0 / 5
Készleten
20.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 3-as, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF fegyvertartó, 2 párbajtőr vagy 3 tőr számára
Cikkszám:
FWF-BG-003
Értékelés: 0 / 5
Készleten
19.800 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Típus | Fegyvertartó |
FWF fejvéd festés
Cikkszám:
FWF-FFV-011
Értékelés: 0 / 5
Készleten
8.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK