Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF fejvéd kábel, tőr és kard
Cikkszám:
FWF-FFV-015
Értékelés: 0 / 5
Készleten
3.200 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Tőr |
FWF fejvéd nemzeti színű festés
Cikkszám:
FWF-FFV-010
Értékelés: 0 / 5
Készleten
23.600 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
FWF FIE 1600 N Fejvéd – kivehető bélés csere (tartalék)
Cikkszám:
FWF-FFV-012
Értékelés: 0 / 5
Készleten
15.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Kard, Párbajtőr, Tőr |
| FIE | FIE |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
FWF FIE 1600 N Fejvéd – kivehető béléssel
Cikkszám:
FWF-FFV-001
Értékelés: 0 / 5
Készleten
79.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600 N Kard Fejvéd
Cikkszám:
FWF-FFV-401
Értékelés: 0 / 5
Készleten
74.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600 N párbajtőr fejvéd-kivehető béléssel
Cikkszám:
FWF-FFV-110
Értékelés: 0 / 5
Készleten
79.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600 N Tőr Fejvéd
Cikkszám:
FWF-FFV-210
Értékelés: 0 / 5
Készleten
74.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600N TŐR Fejvéd – kivehető béléssel
Cikkszám:
FWF-FFV-301
Értékelés: 0 / 5
Készleten
84.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 1600N TŐR/PÁRBAJTŐR Fejvéd – kivehető béléssel
Cikkszám:
FWF-FFV-311
Értékelés: 0 / 5
Készleten
88.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M, S, XL |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Védelmi szint (N) | 1600N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Férfi hónaljvédő
Cikkszám:
FWF-FHV
Értékelés: 0 / 5
Készleten
43.200 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 44/46, 48/50, 52/54, 56/58, 60/62, 64 |
| FIE | FIE |
| Nem | Férfi |
| Vívóruházat típus | Hónaljvédő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Férfi nadrág
Cikkszám:
FWF-FN-800
Értékelés: 0 / 5
Készleten
64.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 102, 106, 110, 114, 118, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 94, 98 |
| FIE | FIE |
| Nem | Férfi |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Férfi Plasztron
Cikkszám:
FWF-FP-800
Értékelés: 0 / 5
Készleten
80.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 102, 106, 110, 114, 118, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 94, 98 |
| FIE | FIE |
| Nem | Férfi |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
| Vívóruházat típus | Plasztron |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK