Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF rövid ujjú mesterkabát
Cikkszám:
FWF-MK-RU
Értékelés: 0 / 5
Készleten
44.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 56, 60, 62 |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF Titánium könnyített párbajtőr kosár 1,0 mm
Cikkszám:
FWF-F-A-K5
Értékelés: 0 / 5
Készleten
12.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Titánium |
FWF Titánium párbajtőr kosár 1,5 mm
Cikkszám:
FWF-F-A-K4
Értékelés: 0 / 5
Készleten
12.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Anyag | Titánium |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosár |
FWF Titánium tőr kosár
Cikkszám:
FWF-F-A-K34
Értékelés: 0 / 5
Available on backorder
11.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 100 mm, 120 mm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Titánium |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF tőr hegy csavar (10 db)
Cikkszám:
FWF-T-A-HEGY-CS
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Csavar, Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Acél |
FWF tőr hegyhez rugó (10 db)
Cikkszám:
FWF-T-A-HEGY-RUG
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Hegy – Alkatrész, Rugó |
| Anyag | Acél |
FWF tőr kosár
Cikkszám:
FWF-F-A-K31
Értékelés: 0 / 5
Készleten
3.200 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 100 mm, 120 mm, 90 mm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF tőr szettvezeték
Cikkszám:
FWF-T-A-VEZ
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Szettvezeték |
| Anyag | Réz |
FWF Vívózokni – Coolmax
Cikkszám:
FWF-S
Értékelés: 0 / 5
Készleten
7.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 31-34, 35-38, 39-42, 43-46, 47-48 |
| Vívóruházat típus | Zokni |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Műanyag maszk, gyermekvíváshoz
Cikkszám:
FWF-SULI-MASZK-R
Értékelés: 0 / 5
Készleten
22.190 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Piros |
Műanyag tőr, hang- és fényjelzéssel
Cikkszám:
FWF-SULI-TOR-HF-R
Értékelés: 0 / 5
Készleten
24.690 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Piros, Zöld |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Műanyag tőr, hangjelzéssel
Cikkszám:
FWF-SULI-TOR-H-R
Értékelés: 0 / 5
Készleten
18.590 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Kék, Piros |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK