Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
Műanyag tőr, vezektéknélküli rendszerhez
Cikkszám:
FWF-SULI-SYS-TOR-R
Értékelés: 0 / 5
Készleten
23.790 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Kék, Piros |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Uhlmann párbajtőr szettvezeték
Cikkszám:
FWF-P-A-VEZ
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.650 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Kék |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Szettvezeték |
| Anyag | Réz |
Vezetéknélküli vívó rendszer, két műanyag tőrrel
Cikkszám:
FWF-SULI-SYS
Értékelés: 0 / 5
Készleten
121.090 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
FWF 350 N Férfi nadrág
Cikkszám:
FWF-FN-350
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
41.100 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 102, 106, 110, 114, 118, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 94, 98 |
| FIE | Non FIE |
| Nem | Férfi |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 350N |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF 350 N Férfi Plasztron
Cikkszám:
FWF-FP-350
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
51.600 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 102, 106, 110, 114, 118, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 94, 98 |
| FIE | Non FIE |
| Nem | Férfi |
| Védelmi szint (N) | 350N |
| Vívóruházat típus | Plasztron |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF Férfi kard lamé
Cikkszám:
FWF-FKL
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
116.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Nem | Férfi |
| Fegyvernem | Kard |
| Vívóruházat típus | Lamé |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF férfi mellvédő
Cikkszám:
FWF-FM
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
17.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Vívóruházat típus | Mellvédő |
FWF Férfi tőr lamé
Cikkszám:
FWF-FTL
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
68.400 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Nem | Férfi |
| Vívóruházat típus | Lamé |
FWF FIE 800 N Női hónaljvédő
Cikkszám:
FWF-NHV
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 36/38, 40/42, 44/46, 48 |
| FIE | FIE |
| Nem | Nő |
| Vívóruházat típus | Hónaljvédő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Női Plasztron
Cikkszám:
FWF-NP-800
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 80, 84, 88 |
| FIE | FIE |
| Nem | Nő |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
| Vívóruházat típus | Plasztron |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF Gyermek tőr lamé
Cikkszám:
FWF-GYTL
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
46.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Tőr |
| Nem | Gyerek |
| Vívóruházat típus | Lamé |
FWF hátizsák kihajtható fegyvertartóval
Cikkszám:
FWF-BG-001
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
43.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Típus | Hátizsák |
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK