Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF mester maszkvédő
Cikkszám:
FWF-MF-MVEDO
Értékelés: 0 / 5
Készleten
18.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Zöld |
FWF párbajtőr hegy kis csavar (10 db)
Cikkszám:
FWF-P-A-HEGY-KISCS
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Csavar, Hegy – Alkatrész |
| Anyag | Acél |
FWF párbajtőr hegyhez kis rugó (10 db)
Cikkszám:
FWF-P-A-HEGY-KISRUG
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Hegy – Alkatrész, Rugó |
| Anyag | Acél |
FWF párbajtőr hegyhez nagy rugó (10 db)
Cikkszám:
FWF-P-A-HEGY-NAGYR
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Hegy – Alkatrész, Rugó |
| Anyag | Acél |
FWF párbajtőr kosárbetét
Cikkszám:
FWF-F-A-KB1
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 120 mm, 90 mm, Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF párbajtőr nonFIE penge, FWF heggyel
Cikkszám:
FWF-PH
Értékelés: 0 / 5
Készleten
29.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF párbajtőr Penge nonFIE, hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-P-B-0
Értékelés: 0 / 5
Készleten
21.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| Markolat | Belga-Mag Tec, Francia |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF párbajtőr szettvezeték
Cikkszám:
FWF-P-A
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.650 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Kék, Piros |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Kiegészítők | Szettvezeték |
| Anyag | Réz |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF párbajtőr testvezeték-átlátszó csatlakozóval-FIE standard
Cikkszám:
FWF
Értékelés: 0 / 5
Készleten
13.850 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | FIE |
| Típus | Párbajtőr |
FWF párbajtőr/tőr belga markolat
Cikkszám:
FWF-MARKOLAT-01
Értékelés: 0 / 5
Készleten
4.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | L, M, S, XL, XS |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
| Kiegészítők | Markolat |
| Markolat | Belga |
| Anyag | Alumínium |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF párbajtőr/tőr belga színes markolat
Cikkszám:
FWF-MARKOLAT-02
Értékelés: 0 / 5
Készleten
4.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | L, M, S, XL, XS |
| Fegyvernem | Párbajtőr, Tőr |
| Kiegészítők | Markolat |
| Markolat | Belga |
| Anyag | Alumínium |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF pást táska
Cikkszám:
FWF-Bm
Értékelés: 0 / 5
Készleten
27.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Fekete, Royal kék, Sötét kék |
| Típus | Pást |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK