Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF gyakorló tőr kosárbetét
Cikkszám:
FWF-F-A-KB13
Értékelés: 0 / 5
Készleten
1.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 100 mm, 90 mm |
| Anyag | Filc, Műanyag |
| Fegyvernem | Tőr |
| Kiegészítők | Kosárbetét |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF Gyermek kard lamé
Cikkszám:
FWF-GYKL
Értékelés: 0 / 5
Készleten
70.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb, Kétkezes kivitel |
| Méret | 152, 164, 170 |
| Nem | Gyerek |
| Fegyvernem | Kard |
| Vívóruházat típus | Lamé |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF gyermek mellvédő
Cikkszám:
FWF-GYM
Értékelés: 0 / 5
Készleten
14.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Vívóruházat típus | Mellvédő |
FWF hátizsák, klasszikus kivitelben
Cikkszám:
FWF-BG-002
Értékelés: 0 / 5
Készleten
38.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Típus | Hátizsák |
FWF hosszú ujjú mesterkabát
Cikkszám:
FWF-MK-HU
Értékelés: 0 / 5
Készleten
51.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF kard nonFIE penge, S-2000
Cikkszám:
FWF-KP-NORMAL
Értékelés: 0 / 5
Készleten
19.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 2-es, 5-ös |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Kard |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF kard szigeteletlen kosár
Cikkszám:
FWF-F-A-K13
Értékelés: 0 / 5
Készleten
8.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | Mini, Normál |
| Fegyvernem | Kard |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF kard szigetelt kosár
Cikkszám:
FWF-F-A-K11
Értékelés: 0 / 5
Készleten
12.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | Mini, Normál |
| Fegyvernem | Kard |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF kard szigetelt kosár, 2 tűs csatlakozóval
Cikkszám:
FWF-F-A-K15
Értékelés: 0 / 5
Készleten
16.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | Mini, Normál |
| Fegyvernem | Kard |
| Kiegészítők | Kosár |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF mester gyakorló cél, védőfelszerelés
Cikkszám:
FWF-MF-CEL
Értékelés: 0 / 5
Készleten
20.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Szín | Fekete |
FWF mester gyakorló karvédő
Cikkszám:
FWF-MF-KAR
Értékelés: 0 / 5
Készleten
33.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | L, M |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF mester kesztyű
Cikkszám:
FWF-MF-GLOVE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
17.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 11, 12, 13, 14, 9 |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK