Szűrés ár szerint
Méret
- 0-ás 4
- 10 3
- 100 mm 4
- 102 4
- 106 4
- 11 3
- 110 4
- 114 4
- 118 4
- 12 3
- 120 mm 3
- 13 1
- 14 1
- 140/152 1
- 140/32 4
- 152 1
- 152/36 4
- 164 1
- 164/170 1
- 164/40 4
- 170 1
- 170/42 4
- 2-es 1
- 3-as 1
- 31-34 1
- 34 4
- 35-38 1
- 36 4
- 38 4
- 39-42 1
- 40 4
- 42 4
- 43-46 1
- 44 9
- 44/46 1
- 46 9
- 47-48 1
- 48 9
- 48/50 1
- 5-ös 5
- 50 5
- 52 5
- 52/54 1
- 54 6
- 56 7
- 56/58 1
- 58 6
- 60 7
- 60/62 1
- 62 7
- 64 6
- 7 1
- 8 2
- 80 3
- 84 3
- 88 3
- 9 3
- 90 mm 4
- 94 4
- 98 4
- M 10
- L 10
- Mini 3
- Műanyag 1
- Normál 3
- XS 2
- S 9
- XL 9
Védelmi szint
Oldal
- Bal 20
- Jobb 20
- Kétkezes kivitel 1
Felszereltség
Kiegészítők
Markolat
- Belga 10
- Belga-Mag Tec 1
- Francia 9
FWF FIE 800 N Gyermek hónaljvédő
Cikkszám:
FWF-GYHV
Értékelés: 0 / 5
Készleten
39.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 140/152, 164/170 |
| FIE | FIE |
| Nem | Gyerek |
| Vívóruházat típus | Hónaljvédő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Gyermek nadrág
Cikkszám:
FWF-GYN-800
Értékelés: 0 / 5
Készleten
69.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 140/32, 152/36, 164/40, 170/42 |
| FIE | FIE |
| Nem | Gyerek |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Gyermek Plasztron
Cikkszám:
FWF-GYP-800
Értékelés: 0 / 5
Készleten
80.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 140/32, 152/36, 164/40, 170/42 |
| FIE | FIE |
| Nem | Gyerek |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
| Vívóruházat típus | Plasztron |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE 800 N Női nadrág
Cikkszám:
FWF-NN-800
Értékelés: 0 / 5
Készleten
64.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 80, 84, 88 |
| FIE | FIE |
| Nem | Nő |
| Vívóruházat típus | Nadrág |
| Védelmi szint (N) | 800N (FIE) |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE BF M tőr FIE penge hegy nélkül, kék
Cikkszám:
FWF-T-BF-FIE-02
Értékelés: 0 / 5
Készleten
54.900 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE BF tőr penge hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-T-BF-FIE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
54.500 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| Keménység | |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Tőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE elektromos kard Kesztyű – Safety Gel
Cikkszám:
FWF-KK-FIE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
25.000 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| FIE | FIE |
| Oldal | Bal, Jobb |
| Méret | 10, 11, 12, 8, 9 |
| Vívóruházat típus | Kesztyű |
| Fegyvernem | Kard |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE párbajtőr BF KÉK penge szerelt, FWF FIE heggyel (MRG)
Cikkszám:
FWF-PH-BF-FIE-K
Értékelés: 0 / 5
Készleten
89.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE párbajtőr BF M KÉK penge, hegy nélkül (MRG)
Cikkszám:
FWF-P-BF-FIE-B
Értékelés: 0 / 5
Készleten
79.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE párbajtőr BF penge hegy nélkül (MRG)
Cikkszám:
FWF-P-BF-FIE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
75.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| Keménység | |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF FIE párbajtőr BF penge szerelt, FWF FIE heggyel (MRG)
Cikkszám:
FWF-PH-BF-FIE
Értékelés: 0 / 5
Készleten
83.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Húzott penge |
| Anyag | Acél |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
FWF Gold párbajtőr Penge nonFIE, hegy nélkül
Cikkszám:
FWF-P-G-0
Értékelés: 0 / 5
Készleten
23.700 Ft| Tömeg | 0,00 kg |
|---|---|
| Méretek | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Méret | 0-ás, 5-ös |
| Markolat | Belga, Francia |
| FIE | Non FIE |
| Fegyvernem | Párbajtőr |
| Felszereltség | Nyers penge |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
KARD FEJVÉDEK
PÁRBAJTŐR FEJVÉDEK
TŐR FEJVÉDEK
FEJVÉD KIEGÉSZÍTŐK
PLASZTRON
NADRÁG
HÓNALJVÉDŐ
LAMÉ
KESZTYŰ
ZOKNI
CIPŐK
MELLVÉDŐ
KARD
PÁRBAJTŐR
TŐR
ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK
ELSIOR
FWF
ELLENŐRZŐ ESZKÖZÖK
GYERMEK ÉS SULIVÍVÁS
KIEGÉSZÍTŐK